W7 Beauty Blast KALENDARZ ADWENTOWY 2022

Produkty oznaczone jako "Wysyłka 24h - Towar na magazynie" wysyłamy w ciągu 24 godzin. 

Zamów dziś do godziny 13:00 - PRZESYŁKĘ WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!

Zakupiony produkt mogą Państwo zwrócić w terminie do 30 dni od dnia jego dostarczenia.

Poniżej instrukcja jak to zrobić:

→ Pobierz formularz tutaj, a następnie wypełnij. Po wypełnieniu, formularz należy dołączyć do przesyłki.

→ Produkt należy odesłać na adres: Perfumeria PIŻMO ul. Łukasiewicza 4, 38-100 Strzyżów wraz z dopiskiem informacyjnym ZWROT TOWARU.

→ Towar który zostaje do nas odesłany powinien być dobrze zabezpieczony aby w przesyłce nie uległ uszkodzeniu.

→ Koszty przesyłki zwróconego towaru pokrywa sprzedawca.

 

Zwrot kosztów danego produktu następuje do 14 dni od dnia dostarczenia zwróconego towaru na podane przez Państwa w formularzu konto bankowe.

Jeśli chcą Państwo wymienić produkt na inny to należy dokonać zwrotu towaru według wyżej wymienionych zasad, a następnie dokonać nowego zamówienia z produktem który chcą Państwo otrzymać.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Naszego Sklepu.

Zawartość: 24szt.
Odpowiednie dla wegan: Nie

Najlepiej sprzedający się kalendarz adwentowy Beauty Blast W7 powraca z ZUPEŁNIE NOWĄ kolekcją 24 wysokiej jakości produktów do makijażu i pielęgnacji.

Z 24 indywidualnie zapakowanymi niespodziankami do otwarcia, odkryjesz niektóre z najlepiej sprzedających się produktów do makijażu W7 zarówno w pełnym, jak i podróżnym rozmiarze, które dodadzą Ci świątecznego glamu! Ten zestaw upominkowy jest obowiązkowy dla wszystkich miłośników piękna, którzy chcą dodać stylu i blasku swoim świątecznemu odliczaniu za pomocą akcesoriów i produktów do oczu, ust, twarzy i włosów!

Aby wesprzeć misję W7 polegającą na zmniejszeniu ilości odpadów jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, Beauty Blast jest produkowany z pojedynczych kartonowych pudełek.

Miłego odliczania!

SKŁAD