MATIS

Historia MATIS Paris sięga roku 1936, kiedy to inżynier chemik greckiego pochodzenia Eugene Mavromatis - specjalizujący się w tworzeniu produktów kosmetycznych - założył własne laboratorium.

Czterdzieści lat później, za namową małżeństwa Camboulive, zostało ono częścią grupy farmaceutycznej Delalande, a w 1981 r. na rynku pojawiła się marka MATIS Paris.

Dziś te ekskluzywne kosmetyki sprzedają się z sukcesem w siedemdziesięciu krajach świata. W ich produkcji - przy której używa się najwyższej jakości naturalnych składników - uczestniczy zespół najlepszych specjalistów, którzy ciągle komponują innowacyjne formuły.

Co ciekawe, kremy odmładzające, mleczka oczyszczające, balsamy po goleniu i inne produkty MATIS Paris były pierwotnie przeznaczone wyłącznie do profesjonalnego użytku w salonach piękności. Miały też odpowiednio wysoką cenę. Dopiero po jakimś czasie zarząd firmy postanowił skierować część asortymentu do klientów końcowych.

MATIS Paris kładzie duży nacisk na komunikację z klientami oraz staranną kontrolę produktów. Są one testowane pod nadzorem wykwalifikowanych lekarzy, co gwarantuje nie tylko ich wysoką jakość, ale i bezpieczeństwo.

MATIS Reponse Yeux 2-FAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU do oczu i ust
Dedykacja na pudełku GRATIS! sprawdź

Wysyłka 24h
Rabat BLACK WEEK(S) -10%
MATIS Vitality by M ROZŚWIETLAJĄCY KREM z witaminą C
Dedykacja na pudełku GRATIS! sprawdź

Wysyłka 24h
Rabat BLACK WEEK(S) -8%
MATIS Bee Cream KREM DO TWARZY z propolisem i mleczkiem pszczelim
Dedykacja na pudełku GRATIS! sprawdź

Wysyłka 24h
Rabat BLACK WEEK(S) -17%