Lacoste

Lacoste jest symbolem nieformalnej elegancji, zarówno w branży modowej, jak i w świecie perfum. Markę założył w 1933 roku znany tenisista René Lacoste, nastawiając się na początku wyłącznie na produkcję odzieży sportowej. Francuski champion chciał podczas gry czuć się wygodnie, ale jednocześnie wciąż jak gentleman. Swoboda, prostota i naturalna elegancja do dziś wyróżniają modę i zapachy Lacoste.

René Lacoste dał marce nie tylko swoje nazwisko, ale także znany symbol - zielonego krokodyla. Został zainspirowany przezwiskiem „Aligator", jakie nadali tenisiście amerykańscy dziennikarze, gdy kapitan drużyny w czasie Pucharu Davisa obiecał mu za wygrany pojedynek walizkę ze skóry krokodyla.

Pierwsze perfumy Lacoste zostały zaprezentowane w 1984 roku. Potem pojawiły się kolejne serie zapachów dla mężczyzn i kobiet, inspirowane w większości przez różne sporty. Damskie i męskie perfumy Lacoste są symbolem swobodnej elegancji już od kilkudziesięciu lat, plasując się wśród najsłynniejszych współczesnych marek modowych.

LACOSTE zestaw L`HOMME woda toaletowa 50ml + sztyft 75ml
Wysyłka 24h
RABAT -42%
LACOSTE zestaw POUR FEMME woda perfumowana 50ml + balsam 100ml
Wysyłka 24h
RABAT -42%
LACOSTE Match Point deodorant stick DEZODORANT W SZTYFCIE 75ml
Wysyłka 24h
RABAT -18%
LACOSTE Match Point deodorant spray DEZODORANT W SPRAY'U 150ml
Wysyłka 24h
RABAT -18%
LACOSTE Match Point woda toaletowa 100ml
Wysyłka 24h
RABAT -13%
LACOSTE Match Point woda toaletowa 50ml
Wysyłka 24h
RABAT -12%
LACOSTE Match Point woda toaletowa 30ml
Wysyłka 24h
RABAT -20%
LACOSTE Match Point ŻEL POD PRYSZNIC 150ml
Wysyłka 24h
RABAT -29%