Sole do gorących kąpieli w wannie

01-10-2020

Ciężki dzień w pracy, zmęczone ciało, uczucie ciężkości w nogach- to wszystko sprawia, że po całym dniu mamy ochotę odpocząć. Oczywiście udanie się na masaż również będzie doskonałym rozwiązaniem, jednak warto skorzystać z domowych sposobów na relaks. W tej roli doskonale sprawdzi się długa, gorąca i odprężająca kąpiel. Sole do kąpieli – sposób na domowe SPA  

mokosh SÓL + PEELING DO KĄPIELI kolagenowa 1000g

Wizyta w SPA kojarzona jest z maksymalną przyjemnością dla ciała i duszy. Jednocześnie należy pamiętać, że nie każdy może sobie pozwolić na tego typu zabiegi. Dlatego doskonałą alternatywą będzie przygotowanie sobie relaksującej kąpieli we własnym domu. Idealnym dodatkiem będą sole do kąpieli, które nie tylko są w pełni naturalne, ale przede wszystkim są wysoko zmineralizowane. W praktyce oznacza to, że działają rozluźniająco na ciało, jednocześnie sprawiając, że wszelkie skutki stresu odchodzą w zapomnienie. To ważne, ponieważ po całym dniu, odczuwamy zmęczenie nie tylko ze strony psychicznej, ale również ciało potrzebuje relaksu.

mokosh SÓL KARNALITOWA DO KĄPIELI z Morza Martwego 1000g

Naturalne sole do kąpieli zapewniają relaks dla ciała, jednocześnie rozluźniając człowieka. Wystarczy przygotować gorącą kąpiel, a następnie dosypać do wody odpowiednią ilość. Odpowiednio dobrane pozwalają nie tylko na relaks, dla przede wszystkim na terapię. Od dłuższego czasu można znaleźć w Internecie informacje o stosowaniu olejków do aromaterapii. Dlatego sole również sprawdzają się w tego typu zadaniach. Pozwalają na pełen relaks, ale jednocześnie na zlikwidowanie wszelkiego rodzaju negatywnych skutków stresu, zdenerwowania czy pracy fizycznej. Właściwy relaks jest w stanie nie tylko odprężyć, ale również przygotować na kolejny dzień pełen obowiązków. Sole z peelingiem - przepis na gładką skórę  

TEAOLOGY Green Tea DETOKSYKUJĄCA SÓL DO KĄPIELI z naparem z zielonej herbaty

NATURE DE MARSEILLE sól do kąpieli z miką o zapachu świątecznych ciasteczek

 Gładka i piękna skóra to marzenie każdego. Wiadomo, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na regularne wizyty u kosmetyczki, czy w salonie SPA. Dlatego naturalne sole w saszetkach pozwalają na relaks w domowym zaciszu. Co więcej, umożliwiają sprawdzenie nowości, bez konieczności zakupu całego opakowania. Dlatego sole w saszetkach pozwalają na sprawdzenie poszczególnych opcji, nim ktoś zdecyduje się na zakup swojego własnego zestawu. Odprężenie po całym dniu jest możliwe, pod warunkiem, że w regularny sposób zadba się o swoje ciało. 

 

mokosh SÓL + PEELING DO KĄPIELI algi morskie 600g

 

mokosh SÓL + PEELING DO KĄPIELI pomarańcza z cynamonem 600g

Doskonałym przepisem na gładką skórę są oczywiście sole z peelingiem, ponieważ umożliwiają pozbycie się martwego naskórka, masują skórę, jednocześnie umożliwiają aromaterapię. Zakup własnego zestawu umożliwia zadbanie o siebie każdego dnia. Nie ma więc znaczenia, ile czasu możemy przeznaczyć na pielęgnowanie swojego ciała, ponieważ za każdym razem w czasie kąpieli, można będzie rozkoszować się wspaniałym aromatem tych produktów. Możliwość korzystania z ekskluzywnych produktów w swoim domu sprawia, że z roku na rok ich popularność jest coraz większa. Naturalne sole do kąpieli to gwarancja relaksu i rozluźnienia każdego dnia. Szeroki asortyment daje gwarancję, że za każdym razem można będzie skorzystać z innej opcji. Wystarczy zapoznać się z dostępnymi wariantami, by stworzyć swój własny wyjątkowy zestaw do kąpieli.

mokosh SÓL + PEELING DO KĄPIELI żurawina 600g